خدمات ایران رادیاتور

خدمات پس از فروش پکیج ایران رادیاتور & نمایندگی ایران رادیاتور

خدمات ایران رادیاتور

خدمات پس از فروش پکیج ایران رادیاتور & نمایندگی ایران رادیاتور

خدمات ایران رادیاتور

خدمات ایران رادیاتور

خدمات پس از فروش ایران رادیاتور


برای تعمیرات ایران رادیاتور با این شماره تماس بگیرید


09307003121
نمایندگی ایران رادیاتور در شرق تهران

آخرین نظرات

علت سرد و گرم شدن اب در پکیج دیواری چیست؟؟؟

علت سرد و گرم شدن اب پکیج

 

علت سرد و گرم شدن اب پکیج

باید دقت کرد که ولرم بودن آب پکیج به طور ثابت, گرم و سرد شدن اب پکیج . و یا  گرم نشدن اب پکیج ایران رادیاتور علتهای جداگانه و خاص خودش را دارد. در مطالبی جداگانه انها را بررسی کردیم میتوانید مطالعه کنید

اما در مورد موضوع مورد بحث یعنی سرد و گرم شدن ابگرم در پکیج دیواری :

 اولین علت سرد و گرم شدن آب پکیج دیواری :

باید فشار آب ورودی واحد مسکونی را چک کنید تا نوسان نداشته باشد . در بعضی مواقع بدلیل تنظیم نبودن پمپ اب ساختمان آب واحد مسکونی شما نوسان زیادی دارد و علت سرد و گرم شدن آب پکیج  هم همین موضوع است و ربطی به پکیج ندارد .

 علت دوم سرد و گرم شدن اب پکیج دیواری :

مبدل ثانویه یا مبدل صفحه ای جرم میگیرد . شاید علت هشتاد یا نود درصد( 90% ) سرد و گرم شدن آب مصرفی پکیج  همین یک مورد باشد. (که معمولن با ارور 70 در ایران رادیاتور نشان داده میشود ) در پکیج های دو مبدله معمولا بعد از گذشت دو سال از شروع کار پکیج , مبدل ثانویه  یا همان مبدل صفحه ای جرم می گیرد و باید با اسید شستشو داده شود . البته زمان دو سال تقریبی است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. و میتواند بین هفت ماه تا پنج سال متغییر باشد .

cold and hot water

 سومین علت سرد و گرم شدن اب پکیج دیواری :

سنسور ntc یا همان ترمیستور  آب گرم مصرفی خراب است  که به ندرت اتفاق می افتد . در واقع کار سنسور تشخیص دمای اب هست و اگر اختلالی در کار سنسور ایجاد شود آب پکیج سرد و گرم می شود .

 چهارمین علت سرد و گرم شدن آب پکیج دیواری :

 فشار آب سردی که وارد پکیج می شود بیش از حد کم است . در نتیجه آب بلافاصله جوش می شود و سنسور ntc آبگرم مصرفی فرمان قطع شعله را می دهد . و این روند مدام تکرار می شود و همین علت سرد و گرم شدن اب پکیج می شود .

علت پنجم سرد و گرم شدن آب پکیج دیواری :

بعضی مواقع زمانی که شیر آبگرم را باز میکنیم آب به خوبی گرم میشود اما زمانی که آب را با سرد مخلوط میکنیم آب به جای ولرم شدن  کاملا سرد میشود . در این موارد تقریبا با قاطعیت میشود گفت اشکال از فلوسوئیچ یا فلومتر یا فلورگلاتور  است.

علت سرد و گرم شدن اب پکیج.

ششمین علت سرد و گرم شدن آب پکیج دیواری :

 سنسور ntc شوفاژ مشکل دارد . هرچند که این اتفاق به ندرت اتفاق میفتد اما سنسور یا ترمیستور شوفاژ میتواند باعث ایرادهای عجیب و غریب در پکیج بشود . از جمله اینکه میتواند علت سرد و گرم شدن آب پکیج شود .

علت هفتم سرد و گرم شدن اب پکیج دیواری :

شعله بلند دستگاه تنظیم نیست. این مورد بیشتر در مواقعی بروز میکند که فشار آب گرم نسبتا کم باشد .نشانه آن هم این است که آب به اندازه کافی گرم می شود دما به سرعت به بالای شصت میرسد . و دستگاه برای چند لحظه خاموش می شود . البته هر گونه عدم تنظیم شعله ممکن است علت سرد و گرم شدن آب  پکیج باشد یعنی حتی اگر فشار آب هم زیاد باشد ولی به خاطر تنظیم نبودن شعله آب پکیج سرد و گرم میشود 

علت سرد و گرم شدن اب پکیج.

 

علت هشتم سرد و گرم شدن اب پکیج دیواری :

پرشر فن  یا همان سنسور فن خراب است . و قطع و وصل میکند . به همین علت آب سرد و گرم می شود به ندرت اتفاق می افتد . ولی محتمل است .

علت نهم سرد و گرم شدن اب پکیج دیواری :

مبدل اولیه جرم گرفته و متعاقبا گردش اب مختل شود . البته این مورد فقط در دستگاههای دو مبدل اتفاق می افتد.

علت دهم سرد و گرم شدن اب پکیج دیواری :

پمپ ضعیف شده است .یا سرعت پمپ روی حالت کند تنظیم شده است .البته این مورد هم در عمل کم اتفاق می افتد 

علت یازدهم سرد و گرم شدن اب پکیج دیواری :

 در دستگاههایی که با فلومتر کار میکنند خرابی فلومتر و اشتباه اعلام کردن دبی احتمال این مورد هم بسیار کم هست و در عمل به ندرت اتفاق می افتد 

علت دوازدهم سرد و گرم شدن اب مصرفی پکیج : روشن خاموش شدن مکرر شعله  که البته باید بررسی شود که چرا مشعل مکرر خاموش میشود به عنوان مثال در پکیج ایران رادیاتور بودن فلنچ دو د باعث میشود شعله درست کار نکند و همین علتی می شود برای سرد و گرم شدن اب پکیج 

علت سرد و گرم شدن اب پکیج.

برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور با ما تماس بگیرید

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تهران

09307003121

 

کپی برداری ازین مطلب شرعا و قانونا جایز نیست مگر با ذکر منبع به صورت لینک و یا در استفاده های کاملا شخصی 

دلیل گرم و سرد شدن اب در پکیج ایران رادیاتور

علت گرم و سرد شدن اب پکیج دیواری چیست

چرا اب پکیج دیواری گرم و سرد میشود

چرا اب پکیج گرم و سرد میشود

 علت سرد و گرم شدن اب پکیج چیست  ؟؟

 

علت سرد و گرم شدن آب پکیج ایران رادیاتور

علت  سرد و گرم شدن آب گرم مصرفی در پکیج چیست ؟؟

آیا شما هم با مشکل سرد و گرم شدن آبگرم مصرفی روبرو هستید  در صورتی که از پکیج های دیواری استفاده میکنید احتمالا با این مشکل مواجه بوده اید. فرض کنید در حال استحمام هستید و آب مرتبا سرد و گرم میشود علت سرد و گرم شدن اب گرم مصرفی چیست .

علت سرد و گرم شدن اب پکیج

بطوریکه به محض گرم شدن و استفاده شما مجددا سرد میشود. این مسئله در پکیج های دیواری بسیار محتمل است اتفاق بیفتد اما واقعا علت این مشکل چیست؟؟

پکیج های دیواری دارای سیستمی به نام ماژولاسیون خودکار می باشد که وظیفه آن تنظیم شعله گاز جهت به ثبات رساندن دما در سیستم آبگرم مصرفی می باشد. البته سیستم ماژولاسیون در حالت زمستانه هم وظایفی دارد اما ما فعلا در خصوص علت  سرد و گرم شدن آبگرم مصرفی توضیحات لازم را خواهیم داد.

اجازه دهید با مثال برای شما موضوع را روشن کنم.علت سرد و گرم شدن آب پکیج

فرض را بر این بگذارید مصرف کننده دمای آبگرم مصرفی را بر روی ۵۰ درجه سانتیگراد تنظیم نموده است. زمانیکه شیر حمام باز است پکیج می بایست تلاش کند تا دمای آب خروجی آبگرم از پکیج را بر روی ۵۰ درجه سانتیگراد ثابت نماید. این عمل در واقع توسط سیستم ماژولاسیون خودکار پکیج انجام خواهد شد. سیستم ماژولاسیون خودکار نیز توسط کم و زیاد کردن طول شعله می تواند این مهم را انجام دهد.

حال چه مشکلاتی باعث بهم ریختن این سیستم خواهد شد.

  • تنظیم نبودن شیر کنترل گاز

در صورتی که شیر کنترل گاز پکیج در نصب اولیه دستگاه تنظیم نشده باشد برد کنترل دستگاه قادر به تنظیم شعله جهت انجام ماژولاسیون نمی باشد. در بسیاری از موارد این موضوع میتواند منجر به مشکل سرد و گرم شدن آبگرم مصرفی شود.

  • مسئله دیگری که میتواند موجب سرد و گرم شدن آبگرم مصرفی شود کم بودن خیلی زیاد فشار آب می باشد.

در صورتیکه فشار آب لوله کشی شهر کم باشد پکیج دیواری نمیتواند دمای آب مورد نظر را ثابت نگه دارد و دما بالا رفته و پکیج مجبور به خاموش شدن مشعل و در نتیجه بروز مشکل سرد و گرم شدن آبگرم مصرفی در پکیج  می شود.

  • گرفتگی مبدل اولیه و ثانویه و مسیر هیدرولیکی

یکی دیگر از مهمترین مسائلی که میتواند در بروز این مشکل موثر باشد گرفتگی در مسیر آبگرم مصرفی و یا مبدل اولیه به ثانویه(در پکیج های دومبدل) می باشد که البته معمولا بیشتر گرفتگی مبدل ثانویه است و کمتر مبدل اولیه جرم میگیرد.

گرفتگی باعث میشود تمام حرارت دریافتی آب اولیه در مبدل اولیه به آب بهداشتی منتقل نشود. این امر موجب بالارفتن دمای آب شوفاژ میشود و در نتیجه پکیج مجبور به قطع کردن شعله میشود. پس از سرد شدن آب دوباره مشعل روشن میشود و بدین ترتیب مشکل سرد و گرم شدن آبگرم مصرفی اتفاق می افتد.

برای حل مشکل سرد و گرم شدن چکار کنیم؟

در صورتی که شیر کنترل دستگاه تنظیم نباشد می بایست تکنیسین متخصص و مجرب دستگاه شیر کنترل را تنظیم نموده و مشکل حل خواهد شد.

در خصوص فشار بسیار کم آبگرم مصرفی کاری از تعمیرکار ساخته نیست و علت سرد و گرم شدن آب پکیج می بایست نسبت به نصب پمپ یا مخزن در ساختمان  اقدام شود.

در صورت گرفتگی مبدل ثانویه و مسیر هیدرولیکی نیز می بایست از کمک یک تعمیرکار ماهر بهره گرفت تا مسئله دستگاه شما را حل کند.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۵/۰۱/۲۳
amyr yy

نظرات  (۶۲)

سلام
آب خروجی پکیج چند وقتیه خود به خود سرد و گرم میشه. برای تشخیص این که کدوم یکی از احتمالات ممکنه علت باشه، تست خاصی رو پیشنهاد می کنید؟
البته قصد تعمیر شخصی ندارم، فقط میخوام یه نظر دیگه رو هم بدونم.
ممنون.
پاسخ:
نمیشه باید از نزدیک دید . اگه دستگاهتون دو مبدله هست احتمال هفتاد درصد مبدل ثانویه جرم گرفته نشونش اینکه بعد از باز کردن اب گرم معمولن بعد از گذشتن حدودن 40 ثانیه دستگاه روی هفتاد چشمک میزنه
سلام. بله دو مبدله ست. ولی رو هفتاد چشمک نمیزنه.
پاسخ:
حتی اگر  70 چشمک نزنه  باز هم احتمال زیاد مبدل ثانویه هست. و البته میتونه سنسور ابگرم مصرفی هم نیمسوز باشه. و البته احتمالات دیگه از جمله تنظیم نبودن شعله و ...
سلام. پکیج ما سالمه و خوب گرم میکنه ولی فقط اب ظرفشویی جوشه... اب حموم و دستشویی ولرمه...اصا قابل استفاده نیس...مخصوصا الان ک هوا هم سرده. میتونین راهنمایی کنین دلیلش  چیه؟
پاسخ:
اب حمام چون فاصلشدور هست معمولن دیرتر گرم میشه و بخشی از گرما در لوله ها هدر میره.
سعی کنید فشار اب رو کمتر باز کنید تا اب خوب گرم بشه. اگر فشار اب حموم زیاده همین راه حلشه .
مگر اینکه شعله گاز رو طوری تنظیم کرد ک حتی اب زیاد رو هم گرم کنه . ک البته کار تخصصیه و کار شما نیست
 سعی کنید با تنظیم د مای ابگرم رو ماکسیمم و کم باز کردن اب به نتیجه مطلوب برسید
باعرض سلام شما.
ما مشکل عدم یکنواختی اب رو داریم یعنی سرد وگرم.میشه و تنظیم کردن اب ملایم خیلی زمان میبره و گاها بعد از تنظیم شیر حمام یهو اب سرد میاد ..درصورتی که پکیچ کاملا نو هستش و یکماهه گرفتیم ..نوع پکیچ هم 24 cf هستش ..میشه راهنمایی کنید
پاسخ:
نمیدانم. زنگ بزنید ب شرکت
سلام-پکیج ما در تامین آب گرم در صورت استفاده مداوم موردی نداره ولی وقتی مثلا برای چند لحظه آب را می بندیم بلافاصله دوباره باز بکنیم چند ثانیه ایی آب سرد میاد بعدش گرم میشه علت چی میتونه باشه ممنون
پاسخ:
این کاملن طبیعیه بخصوص اگر ک فاصله حموم شما دور باشه از پکیج
سلام 
پکیج اب گرم مصرفی رو خوب گرم میکنه ولی اب رادیاتورها خوب گرم نمیشه درجه هم تا هشتاد میره ولی رادیاتورها خوب گرم نمیشه 
پکیج دو مبدله 
علتش از چیه؟ 
باتشکر
پاسخ:
جایی از مدار کیپه
اگر سر راه برگشت شوفاژتون صافی دارید اون صافی اشغال گرفته
سلام پکیج ماهم آب حمومش سرد میشه ولی بقیه جاها خوبه دلیلش چیع
پاسخ:
بقیه جاها هم شاید این مشکل رو داره ولی حموم بیشتر به چشم میاد 
شایدم فشار اب حموم کمتر از جاهای دیگه باشه . این میتونه یکی از دلایل باشه
و شاید مشکل از دوش حمومتونه اون سری دوش احتمالن گرفته یا ......
با سلام
پکیج m22ff هنگام روشن بودن صدای ناگهانی داد و اب از داخل ان به شدت میریخت تلاش برای راه اندازی مجدد بدون نتیجه در ضمن فشار روی گیج بالا نمرود لطفا راهنمایی کنید

پاسخ:
نمیدانم

سلام. پکیج با وجود شعله زیاد ، ولی آب مصرفی گرم نمیشود و نهایتا ولرم میشود ، حتی در آشپزخانه که نزدیک پکیج هستش. تعمیرکار گفت مبدل ایراد داره و باید تعویض بشه و هزینه بالایی داره و نمیصرفه که تعویض بشه و بیاین از من پکیج بخرید و این رو عوض کنید. مدل پکیج فرولی قدیمی ایتالیایی هستش. چطور میشه مشکل رو حل کرد؟ این مشکل یه دفعه ای ایجاد شد.
آب گرم حمام بعداز چند دقیقه مجددا سرد میشود . برای گرم شدن مجبوریم آب گرم دستشویی را باز کنیم لطفا راهنمایی کنید ایراد کار کجاست
پاسخ:
سوالی نیست ک بشه اینجوری ج داد
بعضی مواقع دوش حموم طوری طراحی شده ک فشار اب رو میشکونه ممکنه با تعویض دوش به نتیجه برسید . البته این حالتیه ک تموم شیرا بجز دوش مشکلی نداشته باشه .
سوال شما جوابای زیادی میتونه داشته باشه . ازینجا نمیتونم تشخیص بدم .
درجه آب گرم را میارم پایین ولیی پایین نمیاد درجش از 60
و اینکه از اون موقع که پمپ گذاشتن فشار اب نوسان داره و سرد و گرم میشه مدیر ساختمان اقدامی انجام نمیده آیا میشه دستگاهی داخل وصل کرد که فشار اب ورودی رو یکسان کنه
پاسخ:
ج سوال اولتون :
احتمال داره شعله گاز پکیجتون تنظیمش بهم ریخته واسه همین شما ولوم رو هرجا تنظیم کنید بازم اب جوش میشه 
البتهه احتمالات دیگه ای هم داره ولی این احتمل اوله

  ج سوال دومتونو نمیدونم  ببخشید
سلام. پکیج با وجود شعله زیاد ، ولی آب مصرفی گرم نمیشود و نهایتا ولرم میشود ، حتی در آشپزخانه که نزدیک پکیج هستش. تعمیرکار گفت مبدل ایراد داره و باید تعویض بشه و هزینه بالایی داره و نمیصرفه که تعویض بشه و بیاین از من پکیج بخرید و این رو عوض کنید. مدل پکیج فرولی قدیمی ایتالیایی هستش. چطور میشه مشکل رو حل کرد؟ این مشکل یه دفعه ای ایجاد شد.
پاسخ:
به نمایندگی فرولی زنگ بزنید یه نفر دیگه رو بفرسته اگه اون هم همین حرف رو زد نتیجه اینکه سرویسکار اولی درست گفته .
سلام پکیج ازنوع شانه پمپ سیرکولیشین تعویض شده ولی اب مصرفی سرد و گرم میشه  ولی اگر دما را تا بالاتراز۶۰درجه تنظیم کنیم اب گرم و یکنواختی داریم در صورتیکه دما را پایین تنظیم کنیم اب سرد و گرم میشه در ضمن از نوع دومبدله  میباشد  با تشکر از راهنمایی شما
پاسخ:
شانه یعنی چه ؟ برندش شانه هست ؟ 
سوال شما پیچیدست اما ..

اگر درست مشکل شما دقیقن بعد از تعویض پمپ رخ داد شاید سرعت پمپ شما تنظیم نیست . از روی پمپ نگاه کنید پمپ سه حالت برای گردش داره اون رو روی سه بگذارید . اگر هم مشکل شما ربطی به تعویض پمپ نداره احتمالن شعله دستگاهتون تنظیم نیست . البته اینا فقط حدس هست این نوع مشکلات باید از نزدیک بررسی بشه. 
با سلام. پکیج ایران رادیاتور M24FF کاملا سالم است.  شیلنگ آب گرم خروجی  پکیج داغ است. ولی شیر آب داغو باز میکنیم. آب سرد است. علت چیست؟با تشکر
پاسخ:
چیزی به ذهنم نمیرسه باید از نزدیک ببینم
۲۷ دی ۹۵ ، ۰۰:۵۷ کاشانیان
سلام پکیج ما اب را به صورت ولرم گرم میکنه و دما بالای ۶۰ درجه نمیره ولی دمای شوفاژ تا ۷۵ درجه میره دمای اب را روی ۶۵ تنظیم کردم ولی بیشتر از ۶۰ نمیشه در ضمن مدل دستگاه vaillant atmotec pro میباشد ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ:
من این پکیج رو کار نمیکنم 
نمیدونم 

ضمنن سوال شما هم مبهمه  دمای اب گرم مصرفی در همه پکیجا رو بیشترین حالتی که تنظیم میشه 60 هست
به هر حال بهتر است با نمایندگی وایلانت تماس بگیرید
۲۷ دی ۹۵ ، ۰۱:۴۸ کاشانیان
ضمنا درصورتیکه شیر اب گرم خیلی کم باز باشه اب داغ داغ میشه فشار اب پکیج هم روی قرار داره و ثابته
پاسخ:
نمیدونم
سلام، از وقتی که پمپ اب نصب کردم اب مصرفی گرم نمیشه اما وقتی که پمپ خاموش میکنم درست میشه. (پکیج ایران رادیاتوره) . مشکل چیه ؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون
پاسخ:
شاید وقتی پمپ روشن هست . فشار اب ورودی به پکیج خیلی زیاده و پکیج نمیتون اون حجم اب رو گرم کنه و اب ولرم میشه .
سلام خسته نباشید
پکیج زمینی شوفاژکار داریم برای متراژ200متری اما درحالیکه شوفاژها گرم هستن اب مصرفی حمام اشپزخانه دستشویی بعد از چند دقیقه که گرم میشود چندثانیه گرم هس و سریعا سرد میشد ینی حتی ولرم هم نمیشد و سرد سریعا از گرم به سرد تبدیل میشود .. تعمیرکار چک کرد گفت فشار ابتون زیاده واس شیر حموم ..اما مشکل ما فقط شیر حموم نیس اب مصرفی جاهای دیگه جز شوفاژها هم به همین شکل سرده .. ایا مشکل از پکیج هس؟ این پکیج خیلی اذیتمون کرده قبلش حتی شوفازهارا هم گرم نمیکرد تا تعمیرکار یه قسمتی از پکیج رو عوض کرد تا شوفازها گرم شد ..
در ضمن پکیج مال سال 91 میباشد
چندجا رفتم پیشنهاد دادن پکیجو بذارم دم در خونه و یه جدیدشو بگیرم ..پکیج چی خوبه برای این متراژ؟ فرولی خوبه ؟
و ایا پکیج دیواری شوفاژ مخصوصی میخواد چون شوفاژهامون از این جدیدها نیس و مدلیه که امکان اضافه کردنش هس .. این شوفاژها بدرد پکیج دیواری میخورد اگر پکیج دیواری فرولی بگیرم ..
باتشکر
پاسخ:
سلام 
چون تجربه پکیج زمینی ندارم نمیتونم کمک کنم.
اما در مورد تعویض پکیجتون 
یک اینکه فرولی به هیج وجه نخرید. اگر قصد خرید پکیج خارجی دارید بوش بخرید
اگر هم ایرانی پکیج ایران رادیاتور یا بوتان 
 اگر هم در جایی به غیر از مناطق شهری تهران هستید حتمن حتمن بوتان یا ایران رادیاتور بخرید . 
 در مجموع با توجه به شرایط شما  ایران رادیاتور مدل   L36FF ,و یا L28FF بخرید .

رادیاتور ها رو هم نیازی نیست تا تعویض کنید . رادیاتور های پکیج دیواری با زمینی فرقی نمیکنه
سلام، وقت بخیر. پکیج منزل من ایران رادیاتور فن دار است. چون رادیاتور نگذاشتم، فقط از آبگرمکنش استفاده می کنم. موقعی که هوا سرد میشه، خیلی اذیت می کنه. باید خیلی آب مصرف کنی که آب گرم بشه. در بین دوش گرفتن هم هی سرد و گرم میشه(مکرر خاموش و روشن میشه و بعضی وقتها سه چراغ روشن و چشمک زن می شه). البته بعد از مدتی کارکردن بهتر میشه ولی آب خیلی زیادی متاسفانه هدر میره و معمولا سرما هم می خوری.
تعمیرکار ایران رادیاتور هم یکبار آمد و گفت مربوط به نرسیدن اکسیژن به دستگاهه و یکی از دریچه های بالا پکیج را باز کرد اما باز هم درست نشد.
البته اگر از اکسیژن باشه که نباید بعد از مدتی بهتر بشه.
لطفا راهنمائی فرمائید. ممنون و سپاسگرارم
سلام. پکیج ما توی بالکن نصبه البته گویا مدلش داخلی هست و نه مناسب فضای باز.
 چند وقتیه تمام رادیاتور ها گرمه اما رادیاتور حمام کاملا سرده(ارتفاعش بالاتر از بقیه است). در ضمن در اخرین درجه هم باز عقربه ی دما روی ۷۰ میرسه. ایا میشه گرمترش کرد؟
پاسخ:
رادیاتور حمام احتمالن شیر برگشتش باز نیست / قسمت دوم سوال شمارو متوجه نشدم / بوتانه پکیجتون ؟
سلام
ممنونم از جوابتون
ینی در نهایت دمای اب پکیج از ۷۰ بالاتر نمیره. اون عقربه ی روش اینو نشون میده. طبیعیه؟ چون بعضی وقتا بازم خونه سرده. خونه دورش خالیه و شاید توان پکیج کمتر از اونیه که بتونه خونه رو گرم کنه.
پاسخ:
گفتم بوتانه پکیجتون ؟ دمای شوفاژ رو رو ماکس بزارید اگر بعد از یک رب رادباتور طوری داغ شدند که نتونید دستتون رو  بیشتر از 5 ثانیه روش نگهدارید این یعنی پکیج .و رادیاتور مشکلی ندارند و گرنه .....
سلام، رادیاتورهای ما کاملا گرم میشه، ولی پکیج وقتی آب گرم رو باز می کنیم اصلا روشن نمیشه، مگه اینکه دمای رادیاتور رو اینقدر ببریم بالا تا برای گرم کردن آب رادیاتور روشن شه،  در اینصورت آب رو گرم میکنه. علت چی میتونه باشه؟ 
پاسخ:
پکیجتون چه مارکیه ؟ تک مبدل یا دو مبدل ؟
 
به هرحال تشخیص سخته 
لطفا برد کنترل پکیج را معرفی کنید و کجای دستگاه قرار دارد؟؟ 
ممنون
پاسخ:
؟؟؟
سلام، رادیاتورهای ما کاملا گرم میشه، ولی پکیج وقتی آب گرم رو باز می کنیم اصلا روشن نمیشه، مگه اینکه دمای رادیاتور رو اینقدر ببریم بالا تا برای گرم کردن آب رادیاتور روشن شه،  در اینصورت آب رو گرم میکنه. علت چی میتونه باشه؟ ایران رادیاتور و دو مبدل هست


پاسخ:
زنگ بزنید سرویسکار
سلام،پکیج ما الان که حالت زمستونه روخاموش کردیم باز زمان استفاده اب مصرفی رادیاتور ها گرم میشن وقتی هم اب رادیاتورها رو قطع میکنیم اب خیلی داغ میشه طوری که پکیج خود بخود قطع میشه و الارم میده وباید دستگاه رو ریست کرد لطفا راهنمایی کنید ممنون
درضمن پکیج ایران رادیاتور ودو مبدله ست
سلام پکیج ما آب مصرفی کاملا سرده اما رادیاتورها درست کار میکنه علت چیه و باید چکار کنم ممنون
پاسخ:
باید از نزدیک دیده بشه 
سلام و با تشکر از راهنماییهایتان. من پکیج بارا دارم بعد از یک سال مصرف مدتی است که آب  دوش سرد و گرم میشود .بعد از کنترل متوجه شدم هنگامی که آب گرم باز است هر دو سه دقیقه پکیج شهله اش خاموش و بعد از ده ثانیه دوباره جرقه زده و شروع به کار میکند که باعث سرد و گرم شدن آن میشود. علت و راه چاره را در صورت صلاحدید بیان نمایید متشکرم.
پاسخ:
سرویسکار زنگ بزنید 

با عرض سلام وخسته نباشد بنده وقتی دوش حمام رو باز میکنم اب ولرم  هیچ مشکلی نداره وقی بعد 3 دقیق اب سرد می شه.بعد که اب سرو می بندم  . مجدداا بعد 1 دقیق اب ولرم میشه .مشکل چیه با تشکر

پاسخ:
توضیحات گنگ بود ولی به هرحال هرچه باشه با راهنمایی حل نمیشه 
سلام
من پکیج بوتان دارم دو مبدله. بعد از سه سال مدتیه که مشکل دار شده. خروجی رادیاتور خوب گرم میکنه و وقتی به شیلنگ رادیاتور دست میزنید بسیار داغه.  دمای اب هم از روی گیج روی هشتاد دقیقا سوییچ میکنه. اما اب گرم مصرفی فقط ولرم و سرد میشه و نمیشه ظرف شست یا حمام رفت. مشکل چیه. ممنون از راهنماییتون
پاسخ:
توضیحاتتون کافی نیست . حداقل مینوشتید کدوم مدل بوتان هست
بهزاد
سلام و عرض ادب و احترام  منا پکیج ایران رادیاتور داریم که تو بالکن نصبه. مدتی است که آب  دوش ناگهان سرد میشود .متوجه شدم که  هنگامی که آب گرم باز است  پکیج شعله اش خاموش میشود و بایستی اب سرد بسته و سپس باز کنیم تا اب دوباره گرم شود یا  بعد از ده ثانیه دوباره جرقه زده و شروع به کار میکند علت رو شما چی حدس میزنین ممنون
پاسخ:
 خوب توضیح دادید ولی با توضیحات شما چیزی به ذهنم نمیرسه . گاهی تشخیص حضوری هم سخت میشه چه برسه با چند جمله 
پکیج خونه ی ما وقتی اب گرم رو باز میکنیم مدام شعله خاموش روشن میشه یک بار سرویش کار اومد تنظیمش کرد دو روز خوب بود دوباره همونطوری شد دفعه دوم که اوردیمش برای تعمیر بهمون گفت پکیجتون سالمه و هیچ کد خطایی نمیده و مشکل از ریگلاژ شیرهای ساختمونه آیا این حرفش درسته؟الان طوزی شده که دو روز در هفته پکیج سالمه و چند روز آب سرد بهمون میده باز دوباره برای دو روز خوب کار میکنه،الان ما باید به فکر لوله کش باشیم؟
پاسخ:
 خیلی بعید میدونم مشکل از لوله کشی باشه . خب یه سرویسکار دیگه هم بیارید هرکسی یک تجربه ای داره
سلام
برای اینکه سیستم آبگرم مصرفی کار کنه حتما باید سیستم شوفاژ پکیج رو هم روشن کنیم مشکلش چیه ؟ و سوال دوم اینکه میشه پیکج مشکلی داشته باشه که باعث برقدار شدن آب بشه؟
پاسخ:
بله برقدار میشه 
 ج سوال اول : اگر پکیج تک مبدل باشه همچین چیزی امکان داره  .. فلومتر  کار نمیکنه و اب توسط شعه شوفاز گرم میشه 
سلام پکیج ما بویلر هست.در حالت تابستانه آب گرم نمی شود(پیکج روشن نمی شود.)جهت استفاده از آب گرم مجبوریم پیکیج را در حالت زمستانه تنظیم کنیم و پس از استفاده از آب گرم مجددا به حالت تابستانه تغییر وضعیت دهیم.لطفا راهنمایی بفرمایید. ضمنا گا هی اوقات هم جهت روشن شدن پیکج مجبوریم شیر تراس را باز کنیم تا پکیج روشن شود.پکیج در تراس قرار دارد.باتشکر
۰۹ مهر ۹۶ ، ۱۱:۴۴ امیر اصغرزاده
ابگرم کن ما مدل L24FF هست و اب گرم و سرد میشه حتی موقعی که رو ماکسیمم میزارم بازم همین طوریه در ضمن پکیج ه ا ولی خوب گرم میشن لطفا راه نمایی کنید تشکر
پاسخ:
من دلایل سرد و گرم شدن اب پکیج رو در بالا به طور کامل توضیح دادم . احتمالا مبدل ثانویه پکیج  شما رسوب گرفته
با سلام حضور کارشناس محترم
بنده دقت کردم در زمانی که اب گرم بهداشتی داخل اپارتمان رو چه حمام وچه سینک را باز میکنم متوجه میشم با توجه به اینکه کلید اب گرم شوفاژ خاموش هست و روی صفر هستش ولی نمیدونم چرا ای خروجی به سمت رادیاتورها داغ میشه وحتی اگه مدت زمان زیادی تو حمام باشیم واب گرم باز باشه حتی تا رادیاتورها هم اب گرم میشه وبدنه رادیاتورها هم داغ میشه
پکیج بنده ایران رادیاتور مدل الکسیا هستش
با تشکر
پاسخ:
این مسیله دلایل مختلفی داره که از نزدیک باید بررسی بشه تا علت ان مشخص بشه
سلام
رادیاتور های ما مرتب هوا میگیرن. هر ۳ روز یه بار باید هواگیری کنیم. پکیج ما دومبدله فن دار ایران رادیاتور هست و رادیاتورهامون هم آلومیونومی ایران رادیاتور هست. چکار کنیم؟
پاسخ:
یه سرویسکار باید بیارید ممکنه رادیاتورهای شما گاز تولید میکنه
سلام
شیرهای رادیاتور رفت و برگشت در موقع استفاده در حالت گرمایشی باید باز باشد
پاسخ:
بله حتمن باید باز باشه
سلام
شیرهای رادیاتور رفت و برگشت در موقع استفاده در حالت گرمایشی باید باز باشد?????
با سلام . سئوال من اینه که در پکیجهای بوتان آیا با کم و زیاد کردن درجه حرارت اب روی پکیج ارتفاع شعه هم کم و زیاد میشود یا اینکه ارتفاع شعله ثابت است و با کم و زیاد کردن درجه حرارت آب رو پکیج فقط زمان روشن ماندن پکیج بیشتر و یا کمنر میشود . ممنونم 
سلام 
رادیاتورها گرم هستن و پکیج هم روشن میشه ولی آب لوله کشی گرم نمیشه با اینکه کلید مربوط به لوله کشی  روشن هستش؟ علت چی میتونه باشه
سلام پکیج نوتا داریم ولوم هرجا تنظیم بشه فرقی نداره دمای آب مصرفی تا حدود62درجه میره خاموش میشه دما آمد پایین دوباره روشن میشه سیتم گرمایش هم همینطوره مدام خاموش روشن میشه خونه هم خوب گرم نمیشه
۲۳ دی ۹۶ ، ۲۰:۲۴ محمدجواد
واسه ما گرم و سرد میشه ما باید چکار کنیم
پاسخ:
سرویسکار بیارید
با عرض سلام . چند روزی پکیج من اب گرم که باز میکنم اب چند لحظه گرم و بعد سرد میشه و دوباره گرم و سرد میشه میخواستم بدونم علتش چی میتونه باشه با تشکر
پاسخ:
دلایلش مختلفه . باید از نزدیک دیده بشه
۲۹ دی ۹۶ ، ۱۳:۰۴ علی مداحیان


با سلام و خسته تباشید

مدت 4 ساله که از پکیج بوتان استفاده میکنم ولی از دو سال پیش آب حمام با شروع فصل زمستان سرد میشه یعنی اگه فشار آب در حد خیلی کم باشه آب کمی گرمه ولی اگه فشار آب زیاد بشه آب بصورت مطلق سرد میشه

ز نمایندگی بوتان اومدن و شبکه پکیج رو جرم گیری کردند ولی امسال با شروع فصل سرما همون مشکل را دوباره داریم. لطف کنید مرا را راهنمایی کنید

با تشکر از پاسخگویی شما۲۹ دی ۹۶ ، ۱۳:۰۵ علی مداحیان


با سلام و خسته تباشید

مدت 4 ساله که از پکیج بوتان مدل اپتیمال استفاده میکنم ولی از دو سال پیش آب حمام با شروع فصل زمستان سرد میشه یعنی اگه فشار آب در حد خیلی کم باشه آب کمی گرمه ولی اگه فشار آب زیاد بشه آب بصورت مطلق سرد میشه

ز نمایندگی بوتان اومدن و شبکه پکیج رو جرم گیری کردند ولی امسال با شروع فصل سرما همون مشکل را دوباره داریم. لطف کنید مرا را راهنمایی کنید

با تشکر از پاسخگویی شماپاسخ:
مشکل شما با راهنمایی حل نمیشه باید از نزدیک دیده بشه همچنین میتوانید به مطالعه متن بالا به دلایل سرد و گرم شدن اب پی ببرید 
۱۲ بهمن ۹۶ ، ۲۰:۳۵ سعید خداوردی
با سلام بنده تازه در اپارتمانی ساکن شدم پکیج داره مارک immergas تقریبا ۱ ماه پیش همه چیزش اوکی بود رفتیم مسافرت خاموش کردیم الان که برگشتیم روشن کردم شوفاژارو کامل گرم میکنه اما ابگرم مصرفی نمیده وقتی شیر ابگرم باز میکنم هیچ واکنشی از پکیج نمیبینم با همه شیرها هم تست کردم راهنمایی کنید ممنون میشم
پاسخ:
در پکیج قطعه ای هست به ناام فلوسوئیچ یا فلومتر وقتی اب رو باز میکنید باید عمل کنه تا اب گرم بشه حدسم اینه که اون خراب شده
سلام پکیچ ما ایران رادیاتور هستش تک مبدله رادیات ها مشکلی نداره ولی آب گرم خیلی ضعیف هستش
آب هم از طریق پمپ به طبقه ی بالا میاد دلیلش چی میتونه باشه؟

پاسخ:
حجم بالای اب میتونه باعث ولرم شدن اب بشه . فشار اب رو کم کنید  
 همچنین تنظیم نبودن شعله گاز 
 و البته دلایل دیگه . ولی در تک مبدل هین دو تا علت اصلی هستند

با سلام و خسته نباشید

پکیج ما تک مبدل است. وقتی آب گرم را باز میکنیم(فرقی نداره حموم یا ظرفشویی و....) ابتدا داغ می شود سپس سرد می شود و این روند سرد و گرم شدن همیشه تکرار می شود و دمای آب گرم پکیچ هنگام استفاده از آب گرم بین 35 تا 60 درجه نوسان دارد. قبلا نوسان آب گرم نداشتیم از زمانی که پکیج سرویس شد این مشکل به وجود آمده است به نظر شما مشکل از کجا می تواند باشد و راه حل آن چیست؟

با تشکر از زحمات شما.

سلام خسته نباشید پکیج l24ff گرفتم درجه حرارتش رو ۶۰ گذاشتم روی دیجیتال درجه آب گرم ۵۴ نشون میده ولی آب خیلی ولرمه.با نصاب تماس گرفتم میگه احتمال داره آب سرد و گرم با هم مخلوط بشه که این اصلآ احتمال نداره ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ:
اتفاقن این احتمالی که ایشون که گفتن خیلی معقوله . میتونید شیر ورودی اب سرد زیر پکیج رو بببنید اگر شیر ابگرم اشپزخانه رو باز کنید اب قطع شده باشه احتمال ایشون کاملن رد میشه . علل دیگرش باید از نزدیک دیده بشه 
سلام.
پکیج ایران رادیاتور موقعی که میخاد شعله رو روشن کنه  چندین بار روشن و خاموش میشه( در عرض 2 ثانیه روشن و 5 ثانیه خاموش) . بعد حدود یک دقیقه (10-15 بار روشن و خاموش شدن ) شعله ثابت می مونه و دمای رادیاتور و آبگرم خوب میشه.
ولی بعضی موقعا هم توی لوپ می افته و 10 دقیقه مرتب خاموش و روشن میشه.

لطفا راهنمایی
پاسخ:
باید از نزدیک دیده بشه 
سلام خسته نباشین
ببخشید از حضورتون سوالی داشتم
وقتی پکیج رو یه حالت تابستانی تبدیل میکنیم کدوم یک از شیرهای زیر پکیج رو باید ببندیم.با تشکر
پاسخ:
هیچ کدوم یک از شیرا رو نبندید
سلام.ببخشید بهترین تنظیم برای m24ftچیه؟
دستگاه نو هست ولی آب سرد و جوش میشه

سلام.ببخشید بهترین تنظیم برای دستگاه m244fچیه؟
دستگاه نو هست ولی آب سرد و جوش میشه

پاسخ:
زنگ بزنید به شرکت 02142181000
۱۴ ارديبهشت ۹۷ ، ۱۹:۵۷ یوسف نوروزیان
پکیج مدل بوتان از نوع roma  با حدود ۳ سال کار دچار مشکل شده . مشکل هم نوسان دمایی آب هستش. بدین صورت که خود بخود داغ و خودبخود سرد میشه.البته بنابه گفته مالک قبلی حدود ۴ ماه پیش سرویس شده ولی گویا بعد از سرویس هم مشکل کماکان پابرجاست. به نظر شما مشکل کجاست؟
پاسخ:
 معمولا این مشکل در اثر گرفتگی مبدل ثانویه صورت میگیرد . البته اگر مسیر رادیاتورها شستشو داده بشه بهتره 
با عرض سلام ، من جایی مستاجرم متاسفانه پکیج ما که ایران رادیاتور ۲۴ هست آب گرم و اختصاص گرم نمیکنه و باید سمت رادیاتور رو هم باز کنیم تا آب گرم بشه ، تعمیر کار هم اومد و برد و عوض کرد و کلا سرویس کرد و ۷۰۰ هم پول گرفت ولی متاسفانه بعد از چند روز بازهم به حالت اولش باز گشت ، لطفاً راهنمایی بفرمایید . ممنون میشم . 
پاسخ:
باید از نزدیک دیده بشه 
سلام
وقتی میریم حموم بعد ی مدتی چراغش قرمز میشه و اصلا اب گرم نمیاد و باید دکمه ریستو بزنیم! ولی باز دوباره همین رویه هست دوباره ریست بزنیم!!
اون شیر سیاه زیر  پکیج رو ک باز میکنیم کمتر به مشکل میخوریم ولی بازش میکنیم ک حتی عقربه تا 2 نزدیک میشه ولی دیگ چراغ قرمز نمیشه!! چی کار کنیم تکنسین لازمه مرسی

(همیشه هم عقربه بین 1 و 2 هستش)
پاسخ:
باید موقعی که قرمز میشه دقت کنید کدو عددها شروع میکنند به چشمک زدن .
این مطلب رو مطالعه کنید

سلام و عرض ادب .
 پکیج ایران رادیاتور داریم . سالم بود بعد از یه هفته که برگشتیم خونه متاسفانه آب را گرم نمیکند . فشار آب هم نرمال هست . 
پاسخ:
باید سرویسکار بیارید . اینجوری حل نمیشه
سلام، ما پکیج نداریم آبگرمکنه دیواری داریم، مشکل اینجاس آب مدااااام درحاله سرد و گرم شدنه، نمیدونم پمپ ساختمون مشکل داره یا آبگرمکنه ما
یا شدیدن داغ میشه یا یخ میشه
پاسخ:
من ابگرم کن بلد نیستم . اگه نوسان فشار اب  لحظه ای ندارید احتمالن تنظیم گاز ابگرمکن مشکل داره باید شعلشو کم کنید .
سلام آب رادیاتور برگشت ندارد ولی پمپ کار میکند علت چیست
من دوماه است که پکیج نو خریده ام دمای رادیاتور ها کاملا درست کار میکند  وقتی که اولین بار شیر اشپز خانه را که پکیج در ان قرار دارد یا حمام را باز می کنم بعد از چند لحظه گرم می شود اما دمای ان حتی در ماکرزیمم درجه هم گذاشته شود از 38 بالا نمی رود در ثانی وقتی شیر را  بار دوم وسوم در اشپز خانه ویا حمام قطع وبعدا وصل می کنم بعد از 10تا 20 ثانیه انهم اب گرمی است که از لوله ها است می ایید اب یک دفعه کاملا سرد وازار دهنده (نه ولرم )به مدت 20 ثانیه می ایید که بخصوص زیر دوش ازار دهنده است می ایید وبعد از ان گرم می شود وهمانطور عرض کردم فقط در حدود 38 درجه می شود نه بیشتر   ممنون ومتشکرم از کمککتان
سلام پکیج منزل ما با اینکه ولوم تنظیم دما را روی حداقل تنظیم میکنم ولی دمای اب  گرم هر لحظه بالاتر می‌رود و از دمای تنظیمی عبور میکند ولی مشعل خاموش نمیشود تا اینکه ارور افزایش دمای پکیج داده میشود و پس از ریست کردن دوباره مدتی کار میکند.سنسور اب گرم را عوض کردم و بورد دمای اب را خوانده و نمایش میدهد ولوم تنظیم هم سالم است.شیر گاز سالم است چون با بستن شیر اب گرم مشعل خاموش میشود.در حالت شوفاژ این مشکل کمتر پیش می‌آید و اکثرا مشعل به موقع خاموش میشود.لطفا راهنمایی کنید.ممنون

نظرخصوصی ندید جواب داده نمیشه

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی