خدمات پس از فروش پکیج ایران رادیاتور & تعمیرات ایران رادیاتور در شرق تهران

۷ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۳ ثبت شده است

شیر پرکن پکیج

شیر پرکن پکیج

 شیر پرکن پکیج 

شیرپرکن پکیج ایران رادیاتور        

مادامی که پکیج دیواری هنوز راه اندازی نشده ، ( آبی در داخل مدار وجود ندارد ) و یا آب سیستم کاهش یافته باشد ، می بایست مطابق شکل بالا  " شیر پرکن " را باز نماییم تا آب شهر وارد سیستم مدار گرمایش شود .

شیر پرکن همیشه در خلاف جهت عقربه های ساعت باز میشود . و در جهت عقربه های ساعت باز میشود .

شیرپرکن پکیج

در حقیقت تنها راه ارتباطی آب مدار گرمایش و مدار آب گرم بهداشتی ، شیر پرکن می باشد.

تنظیم حیطه نرمال فشار بار پکیج 

 نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران :  ( لازم به ذکر است زمانی که مدار شوفاژ سرد است ، اگر فشار دستگاه روی 1 بار تنظیم شده باشد ، در موقع راه اندازی ،و با گرم شدن مدار درجه فشار سنج اندکی بالاتر میرود . ) بهترین  فشار مجاز در سیستم 1.5 بار  می باشد .

(در عکس زیر حیطه نرمال بین نیم نمایندگی پکیج ایران رادیاتور شمال تهران  تا یک و نیم نشان داده شده است که البته بهتر است حیطه نرمال را بین یک تا یک و هشت دهم در نظر بگیریم شاید بهترین نقطه همان یک و هفت  دهم  باشد )

مانومتر پکیج

بنابر این " شیر پرکن " شیری است که در مسیر انشعابی از ورود آب سرد به قسمت مکش پمپ قرار می گیرد و وظیفه آن پر کردن مدار گرمایشی از آب می باشد .

( در بعضی از مدلهای پکیج ، شیر پرکن در بین مسیر آب سرد ورودی و خط رفت گرمایش قرار می گیرد . )

شیر پرکن

 

 

 شیر پرکن اتوماتیک استفاده کنیم یا نه ؟؟

 

معمولا " شیرپرکن " به صورت دستی در پکیج ها نصب می شود . ولی شیرپرکن های اتوماتیک نیز در بازار وجود دارند که دیگر نیازی به باز و بسته کردن آنها نیست و بطور اتوماتیک آب سیستم را تامین می نمایند . در بعضی از پکیج ها سیستمی وجود دارد تا در صورت تکرار افت فشار ، وجود نشتی در سیستم تشخیص داده می شود ولی در صورت عدم وجود این سیستم ، بهتر است که از نوع شیر پرکن اتوماتیک استفاده ننماییم ، زیرا ممکن است در جایی از مسیر لوله یا اتصالات ، نشتی وجود داشته باشد و ما به وجود آن پی نبریم و همین امر ، موجب خسارت گردد. ( زیرا کمبود آب سیستم ، مرتب از طریق " شیر پرکن اتوماتیک " تامین می شود و هشداری توسط دستگاه اعلام نمی گردد و ما متوجه نمی شویم )

 

 

لازم به ذکر است که تکرار افت فشار در هر حالتی ، دلالت  بر وجود نشتی و یا عیب در سیستم می باشد که نباید به آن بی اعتنا بود و بهتر است از تکنسین مجاز دستگاه جهت رفع عیب ، کمک بخواهیم .

نکته قابل توجه اینکه مدار شوفاژ باید سرد باشد و فشار بروی یک بار( 1.5 Bar) تنظیم گردد. ( بروی پکیج مطابق شکل  بالا ، فشار سنج وجود دارد و مادامی که فشار بروی یک و نیم  بار رسید ، شیرپرکن پکیج را می بندیم ).

 

هنگامی که پکیج روشن شود ، فشار مقداری بیشتر می شود . بطور کلی مادامی که پکیج روشن است ، فشار سنج باید بین 1 تا 1.5 بار باشد . اگر فشار کمتر از یک بود باید توسط " شیرپرکن " فشار را به یک بار برسانیم و هنگامی که فشار از 2 بار بیشتر گردید باید توسط " شیرتخلیه " ، فشار را تا یک ونیم کاهش دهیم .البته دقت کنید که چند خط پایین تر توضیح دادیم که در بعضی از پکیجها شیر تخلیه وجود ندارد و نباید شیر تخلیه را با شیر اطمینان پکیج  اشتباه گرفت

 مدار گرمایش فقط درحالتی که کلید  پکیج بروی حالت زمستانه قرار داشته باشد ، فعال می باشد .

اگر به مدت زیادی قصد نداریم از پکیج  دیواری استفاده نماییم ( بخصوص در زمستان ) بهتر است که آب سیستم را توسط " شیرتخلیه " یا روشی که در پایین  توضیح دادیم  از مدار تخلیه کنیم .

این مطلب را نیز با دقت بخوانید :

علت سرد و گرم شدن آب پکیج

 

در بعضی از پکیج ها ، شیر تخلیه وجود ندارد و آب سیستم را می توان با روش ساده زیر تخلیه نمود :

 

● شیر فلکه اصلی ورودی آب سرد به پکیج را می بندیم

● شیر پرکن را باز می کنیم ( چون شیر فلکه بسته است ، پس آبی  وارد سیستم نمی شود )

● پایین ترین شیر آب گرم بهداشتی را باز می کنیم ( ترجیحا شیر مخلوط توالت )

● آب گرمایشی از طریق شیر خالی می گردد..

در انتها شیر پرکن را میبندیم و فلکه اب واحد یا شیر ورودی اب سرد به پکیج را باز میکنیم

 

 

 

......................................

نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران

 شیر پرکن پکیج ایران رادیاتور & شیر پرکن پکیج & شیر پرکن & شیر پرکن 

نمایندگی ایران رادیاتور در شرق تهران 


 

۱۷۴ نظر
نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس

نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تهرانپارس

نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس

با سلام به همه مشتریان و دارندگان پکیج ایران  رادیاتور در  تهرانپارس

افتخار داریم با تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور رضایت مشتریان عزیز را فراهم اوریم.

نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس :   09307003121

 مناطقی که در تهرانپارس در ان فعالیت میکنیم.

با تشکر نمایندگی  ایران رادیاتور در تهرانپارس

سراج & فرجام & دلاوران  & چهارراه اشراق &   نمایندگی ایران رادیاتور فلکه دوم تهرانپارس & جشنواره & 

 نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس

نمایندگی ایران رادیاتور فلکه سوم  تهرانپارس

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در تهرانپارس  نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تهران پارس &  & نمایندگی ایران رادیاتور در فلکه اول تهرانپارس & 

نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس 1
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تهرانپارس 2
نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس
نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس

نمایندگی ایران رادیاتور فلکه سوم تهرانپارس  

..................................................................................................

نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس

.................................................................

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تهرانپارس

ضربه قوچ چیست ؟؟

در مورد کار نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس با تله های بخار ، یک نکته بسیار مهم وجود دارد و آن این است که اولین گام برای اجتناب از مشکلات ایجاد شده توسط این تجهیزات ، انتخاب مناسب و نصب صحیح آن ها می باشد .

وظیفه ی تله بخار ، زدایش کندانسه ، هوا و دی اکسید کربن از سیستم لوله کشی به محض تجمع این گازها و با حداقل اتلاف بخار است . نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس

زمانی که بخار ، گرمای نهان ارزشمند خود را آزاد می کند و چگالیده می شود  تهرانپارس ، این کندانسه ی داغ باید بلافاصله از سیستم جدا شود تا از بروز پدیده ی ضربه قوچ جلوگیری گردد .

وجود هوا در سیستم بخار ، بخشی از حجم سیستم را  نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس ـ که قاعدتاً باید توسط بخار اشغال شود به خود اختصاص می دهد . خدمات ایران رادیاتور تهرانپارس دمای مخلوط هوا /بخار ، به دمایی کمتر از دمای بخار خالص افت می کند . هوا ، یک عایق است که به سطح لوله و تجهیزات چسبیده و باعث کند و غیر یکنواخت شدن فرآیند انتقال حرارت می گردد . ایران رادیاتور تهرانپارس

در صورتی که دی اکسید کربن حضور داشته باشد ، بخار موجود در سیستم ، دی اکسید کربن را به دیواره های سطح انتقال حرارت رانده و بدین ترتیب ، انتقال حرارت کاهش می یابد . نمایندگی پکیج ایران رادیاتور تهرانپارس

دی اکسید کربن همچنین می تواند در کندانسه به صورت محلول در آمده و تولید اسید کربنیک نماید که باعث خوردگی در لوله ها و تجهیزات می گردد.

نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس

نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس .

ویژگی های یک رادیاتور ایده آل

رادیاتور ایده آل رادیاتوری است نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس که انرژی کمتری مصرف کند و راندمان بالاتری داشته باشد، بتواند بیشترین ظرفیت حرارتی را  تهرانپارس در کمترین فضای ممکن ایجاد کند، ثبات حرارتی بهینه داشته باشد؛ یعنی دمای اتاق را در حدی از گرما حفظ کند، همچنین رادیاتور باید با فضای مورد نیاز و  تهرانپارس سیستم تولید گرمایش یعنی موتورخانه تناسب داشته باشد. نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس از لحاظ ظاهری هم زیبایی و تناسب رادیاتور با دکوراسیون منزل شما حائز اهمیت است، کیفیت رنگ، مقاومت دربرابر زنگ زدگی و مقاومت مکانیکی،  نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس داشتن سطح صاف و بدون لبه تیز فاکتورهای بسیار مهمی هستند.

ویژگی مورد توجه دیگر تهرانپارس  قیمت مناسب و نوع اتصالات و سهولت در نصب آن است. نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس  در ضمن حتما حواستان باشد که هر وسیله ای که می خرید از جمله رادیاتور باید پشتیبانی خدمات و گارانتی تعویض مناسبی داشته باشد.

در انتخاب رادیاتور به این نکات دقت کنید. 

اولین نکته محاسبه دقیق بارهای حرارتی و حرارت مورد نیاز محل مورد نظر توسط یک کارشناس است که این محاسبه می تواند هزینه های اضافی شما را کاهش دهد. خدمات پس از فروش ایران رادیاتور تهرانپارس

نکته بعد اینکه سعی کنید رادیاتورها را در قسمت هایی از ساختمان که سرما ورود پیدا می کند به ساختمان تعبیه کنید، مثل زیر پنجره ها و نزدیک جداره های خارجی بنا تهرانپارس .

در انتخاب شیرها دقت کنید و بدانید . ایران رادیاتور  که اگر از شیرهای ترموستاتیک استفاده کنید، هزینه قبوض شما کاهش پیدا می کند و به عمر موتورخانه و پکیج تان هم افزوده می شود، همچنین اگر شما شیر هواگیری خودکار نصب کنید، نمایندگی عمل هواگیری به سهولت انجام می شود تهرانپارس و خطر نشت آب به مبلمان و اثاثیه را کاهش می دهد. نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران هواگیری مناسب باعث افزایش عمر کلیه تجهیزات می شود.

در مورد رادیاتورهای پره ای مدلی را انتخاب کنید که در بازار به وفور از آن مدل موجود باشد تا اگر در آینده در صورت آسیب دیدن خواستید یک پره بخرید، تهرانپارس  دچار مشکل نشوید. علاوه بر این یادتان باشد که هرچه عرض پره بیشتر باشد، بلوک رادیاتور جمع و جورتر و زیباتر خواهد شد؛ بنابراین بهترین سایز رادیاتور پره ای تهرانپارس نوع ۸ سانتیمتری آن است.

حواستان باشد که فاصله حداقلی رادیاتور با دیوار و کف را حفظ کنید، چون عدم رعایت این فاصله باعث کاهش راندمان رادیاتور می شود.tehranpars

دقت کنید که تمیز کردن سطوح رادیاتورها باعث افزایش راندمان حرارتی آن و کاهش دوده زدن و سیاه شدن دیوار اطراف رادیاتور می شود، نمایندگی ایران رادیاتور شمال تهران  همچنین سعی کنید تا جایی که ممکن است فضای اطراف رادیاتور باز باشد تا هوا بهتر گردش کند.یکی دیگر از مزایای رادیاتور استفاده از رادیاتورهای حوله خشک کن در فضاهایی مانند حمام و سرویس بهداشتی است نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس که هم رطوبت را کم می کند و هم حوله البسه نم دارتان را می توانید خشک کنید و  تهرانپارس امروزه هم مدل های دکوراتیو زیبایی در بازار وجود دارد که شما می توانید . تهرانپارس  متناسب با دکور حمام خود حوله خشک کنی انتخاب کنید.

نمایندگی ایران رادیاتور نارمک

۰ نظر

قسمتهای تشکیل دهنده پکیج گرمایشی

قسمتهای تشکیل دهنده پکیج

شیر پرکن

مبدل  که شامل 2مبدله و تک مبدله می شود

پمپ سیرکولاتور

سنسور NTC (R  و S )

ترموستات حد یا Klixon

شیر اطمینان یا  Safety Valve

منبع انبساط (بسته و باز)

کلید کنترل حداقل فشار آب یا  پرشر سوئیچ اب Water Pressure Switch

سیستم Bypass

فلو سوییچ

فلومتر

شیر سه راهه موتوری

محفظه احتراق

ترموستات ایمنی دودکش(در محفظه احتراق باز)

فن

کلید کنترل فشار دود

مشعل

الکترودهای جرقه زن و میله یونیزاسیون

خدمات پس از فروش ایران رادیاتور

09307003121

۴ نظر

دانلود دفترچه راهنمای پکیج گلد ایران مدل پرستیژ

دانلود کاتالوگ پکیج ایران رادیاتور

 دوستان عزیز میتوانند فایل پی دی اف راهنمای استفاده از پکیج گلدایران  مدل پرستیژ را از لینک زیر دانلود کنند و یا بر روی عکس کلیک کنید .

 

 

دانلود دفترچه راهنمای پکیج گلد ایران مدل پرستیژ

دانلود دفترچه راهنمای پکیج گلدیران پرستیژ

................................................................

همچنین میتوانید دفترچه راهنمای  پکیج الجی مدل پایونیر را از لینک زیر دانلود کنید ویا بر روی عکس کلیک کنید 

دانلود دفترچه راهنمای پکیج گلد ایران مدل پایونیر

دانلود دفترچه راهنمای پکیج گلدیران پایونیر

.................................

.

دفترچه راهنمای گلدیران مدل پرستیژ & دانلود دفترچه راهنمای گلدیران مدل پرستیژ & دانلود دفترچه راهنمای پکیج گلدیران مدل پرستیژ & دفترچه راهنمای پکیج الجی پرستیژ & دانلود دفترچه راهنمای الجی مدل پرستیژ

منبع : خدمات پکیج ایران رادیاتور

۰ نظر
انواع پکیج دیواری

انواع پکیج دیواری

انواع پکیج

انواع پکیج از نظر تخلیه احتراق :

راهنمای خرید بهترین پکیج دیواری موجود در بازار ایران - تاسیسات 24 ساعته

  1) فن دار                     

 2) بدون فن ( کلاهک تعدیل)

انواع پکیج از نظر مبدل: 

                             1)مبدل دو منظوره                     2)دو مبدله

انواع پکیج از نظر مخزن :  

  1)بدون مخزن ( فوری )              2)مخزن دار

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور 

09307003121

انواع پکیج و نحوه کارکرد آنها - صما | صدای مهندسی ایران

۰ نظر