نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران

برای تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران با نمایندگی مجاز پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران تماس بگیرید .

شماره تلفن نمایندگی ایران رادیاتور در شرق تهران:

 09307003121

نمایندگی ایران رادیاتورشرق تهران

نمایندگی ایران رادیاتور در شرق تهران 

خدمات ایران رادیاتور در شرق تهران 

مناطقی که ما در ان فعالیت میکنیم تمامی مناطق شرق تهران و  بعضا  مرکز تهران و شمال و اندکی از جنوب تهران می باشد

نمایندگی های ایران رادیارتور در شرق تهران 

 

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور شرق تهران 

نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران 

نمایندگی ایران رادیاتور در شرق تهران 

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران

مناطقی که ما در ان فعلایت میکنیم

نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس

 نمایندگی ایران رادیاتور پیروزی _ ابوذر _ نبرد -اتوبان محلاتی __میدان شهدا _ میدان امام حسین  _ میدان سپاه

خیابان 17 شهریور -محدوده اتوبان امام علی و صیاد شیرازی

 افسریه-نارمک _ اتوبان رسالت _ خیابان هنگام  _ 

مجیدیه_ وحیدیه

......................................................

 

نمایندگی ایران رادیاتور در شرق تهران 

 

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

نمایندگی ایران رادیاتور در شرق تهران 

برای تعمیرات تخصصی پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران تماس بگیرید 

09307003121

سیستم گرمای مرکزی


سیستم نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران گرمایش سالیان متوالی است که از اهمیت ویژه تهرانپارس در سازه ها اعم از مسکونی   شرق تهران، اداری و غیره برخوردار است. نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران عمده ی مصرف کنندگان ایران رادیاتور  انتخاب حرارت مرکزی و سیستم گرمایی مناسب را هم زمان با مراحل اولیه ای چون انتخاب پوشش دیوار ها و کف انجام می دهند ایران رادیاتور  چرا که نوع    شرق تهران پوشش کف و دیوار در انتخاب سیستم گرمایی کارآمد از اهیمیت بسیار برخوردار است.
امروزه تقریبا تمام سازه ها از تکنولوژی گرمایش مرکزی برخوردارند. به طور کلی کارکرد نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران این سیستم بدین صورت است که آب در شفاژخانه ی ساخمتان گرم شده و توسط پمپ به رادیاتورها که  شرق تهران در واحدهای مجزا قرار دارند فرستاده می شود. انرژی مورت نیاز برای گرم کردن آب از مشعل حرارت زا گرفته می شود. بسته به  نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران مکان و زمان تاسیس شفاز خانه برخی از آنها با گاز، نفت و بخار تولید حرارت می کنند.


تاریخچه گرمایش مرکزی  شرق تهران
روم باستان
اولین ایران رادیاتور  تاسیسات گرمایش مرکزی به دوران روم باستان باز می گردد. از این تکنولوژی باستانی با نام هیپوکاست یاد می شود. ساختار هیپوکاست ها بسار ساده و کارمد بوده است به طوری که نه تنها در حمامخانه ها بلکه در   شرق تهران ساختمان های مسکونی آن زمان نیز استفاده می شده است
هیپوکاست  ایران رادیاتور سازه ای  نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران عمرانی است که فزایی باز زیر ساختمان ایجاد می کند. فضا توسط ستون های متعدد از سطح زمین  شرق تهران جداشده و توسط کوره ای آتشی گرم می شود. نمایندگی پکیج ایران رادیاتور شرق در نتیجه جریان حرارت در زیر بنای سازه اتاق های بالایی را به طور یکسان گرم می کند. نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران نمونه هایی از هیپوکاست در نمایندگی پکیج ایران رادیاتور شرق باز مانده های امپراطوری روم در آلمان و انگلستان یافت می شود.

 

نوآوری های اولیه نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران


اولین نمونه ی تهرانپارس شناخته شده از سیستم آبی گرمایشی توسط جین سیمون  ایران رادیاتور  بونمین در سال ۱۷۷۷ میلادی در پاریس اختراع شد. هرچند سیستم بونمین قابل اجرا مجیدیه  در ساختمان های مسکونی نبود اما تاثیر شگرفی در گرمایش    شرق تهران و جوجه شی نیروهوایی  از تخم مرغ ها در دامپروری ها داشت.
چندی بعد از بونمین تهرانپارس ، مارکز د.چابانز نیز در لندن سال ۱۸۱۹ راه هایی مشابه برای گرمایش محفظه های بزرگ کشف کرد تا در کشت انگور به مشتریان ثروتمند و سلطنتی کمک کند.
لازم به ذکر است که نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران تکنولوژی گرمایش توسط آب گرم توسط برادران پرایس از فرانسه وارد بریتانیا شد. برادران پرایس   شرق تهران در سال ۱۸۲۹ حق ثبت این تکنولوژی را از آن خود کردند و  پیروزی باعث شدند در طی قرن بعد سیستم های آبی گرمایشی پیشرفت چشمگیری داشته باشند.


ورود به آمریکا نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران
در سال ۱۸۳۱ میلادی مخترع آمریکایی، انگر مارش پرکینز اختراع خود را با نام گرماساز بخارآبی در بریتانیا ثبت کرد. متاسفانه این گرماساز با فشار بسیار بالا کار می کرد   شرق تهران و به همین جهت برای مصرف خانگی مناسب نبود. چندی بعد در سال ۱۸۴۱ پرکینز سیستمی با فشار کمتر را توسعه داد.  نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران جوزف نیسون نیز با تحقیق درباره ی نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران سیستم تهرانپارس جدید پرکینز یافته های خود را به نیویورک برگرداند و بدین صورت شرکت والوورت و نیسون در سال ۱۹۴۲ تاسیس شد. این سرآغازی بود بر کمپانی رادیاتور آمریکا بود.

 

اولین رادیاتور آبی
در سال ۱۸۵۵ فردی ثروتمند به نام فرانز سن گالی ایده ای انقلابی تحت عنوان جعبه ی داغ را در روسیه معرفی کرد. جعبه ی داغ اولین نمونه از رادیاتورهای آبی امروزه بود. اختراع سن گال برای وی شهرت و نفوذ فراوان در میان ثروتمندان روسیه به ارمغان آورد.

رادیاتور در آمریکا
تکنولوژی سن گال روسی توسط شراکت موفقانه ی نیسون، پرکینز و بریجز در سال ۱۸۶۲ وارد آمریکا شد. این در حالی است که همزمان با آنها شرکت باندی لوپ موفقیت جهانی بهتری کسب کرد. نلسون اچ.باندی بود که در سال ۱۸۷۲ دست به تولید رادیاتورهای قالبی زد. این رادیاتور ها همان رادیاتور های رایج امروزه هستند که از حلقه های پیچ شده در قالبی آهنی ساخته می شوند. باندی لوپ با حرارت بخار کار می کرد هرچند نمونه های ساخته شده در بریتانیا با آب تولید گرما می کرد.

 

 

 

در طی سالهای ۱۸۹۰ الی ۱۹۰۰ تولید کنندگان بسیاری دست به تولیدات پراکنده ی اجزای رادیاتورهای قالبی زدند. کمپانی رادیاتور آمریکا در سال ۱۸۹۲ سه تن از بزرگترین تولیدکنندگان را زیر مدیریت خود داشت که موجب شد ای شرکت به یک ابر قدرت در بازار سیستم های حرارت مرکزی و رادیاتور تبدیل شود.
امروزه رادیاتور های بسیاری اعم از فانتزی و صنعتی تولید می شوند و نقش بسیار اساسی در تاسیسات دارند.