خدمات پس از فروش پکیج ایران رادیاتور & تعمیرات ایران رادیاتور در شرق تهران

۶ مطلب در خرداد ۱۴۰۰ ثبت شده است

قیمت حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور

قیمت حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور

قیمت  حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور 12 لول

تومان    390/000

 برای خرید با این شماره تماس بگیرید

09191212489

مطمینا در باره  حوله خشک کن و روش استفاده از حوله خشک کن مطالبی را شنیده یا در تصویرهای  اینترنتی حمام های لاکچری آن ها را مشاهده کرده اید. ولی  اینکه این دستگاه ها در عمل دارای  چه مزایایی را در اختیار کاربران قرار می دهند، قابل توجه است.

آنچه که با اطمینان میشود گفت  در ساخت  بسیاری از آپارتمان ها ، حوله خشک کن از جمله موارد  غیرضروری به شمار می رود. اما مطالعه  مزایای حوله خشک کن  می تواند نظر شما را تغییر دهد.

[caption id="attachment_1217" align="alignnone" width="214"]حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور[/caption]

بیشتر تجهیزات  سرمایشی و گرمایشی مورد استفاده در ساختمان های امروزی دارای ابعاد بزرگی هستند که می تواند در تناقض با فضای اندک ساختمان های پیشرفته  باشد. از سوی دیگر، اهمیت زیبایی که این سیستم ها دارند  قیمت حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور  نیز کمتر از کارایی شان نیست. از این رو، سیستم های حوله خشک کن مدرن می توانند به عنوان تکنولوژی ای مدرن، جایگزین دستگاه های گرمایشی سنتی شوند.

 

قبل از انکه در مورد خرید  حوله خشک کن تصمیم بگیرید، لازم است ابتدا با آن آشنا شوید. حوله خشک کنها بیشتر در حمام ها نصب می شوند. ولی  می توانند در هر محیطی که دارای رطوبت بالاست نیز نصب شوند . این سیستم ها، علاوه بر خشک کردن حوله و لباس، می توانند گرمای محیط را بالا برده و کنترل نمایند، حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور  از رطوبات بالای محیط و قارچ و کپک زدگی جلوگیری کرده و زیبایی محیط حمام، آشپزخانه یا … را بیشتر کند

حوله خشک کن

قیمت  حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور

 

 

عملکرد و انواع حوله خشک کن

از نظر نحوه عملکرد

حوله خشک کن الکتریکی
و حوله خشک کن هیدرونیکی
حوله خشک کنحوله خشک کن

[caption id="attachment_1218" align="alignnone" width="209"]قیمت حوله خشک کن ایران رادیاتور 12 لول قیمت حوله خشک کن ایران رادیاتور 12 لول[/caption]

سیستم های الکتریکی مستقلا  از سیستم های   گرمایشی کار می کنند.   این سیستم ها، به المنت های الکتریکی کم توانی  مجهز هستند که عامل گرمایش هستند. برخی از این حوله خشک کن ها از المنت های خشک  بهره می برند که با داغ شدن یک سیم در داخل تیوب ها عمل گرمایش را انجام می دهد. در حالی که انواع دیگر آن ها با استفاده از المنت های خیس  و بر اساس گرمایش سیال  کار می کنند.

یکنوع دیگر حوله خشک کن ها نیز با استفاده از جریان سیال گرفته شده از سیستم های گرمایشی کار می کنند. در حقیقت، این سیستم ها درست مثل یک رادیاتور عمل می نمایند. از همین رو نیز برای انتخاب و خرید این سیستم ها لازم است سیستم گرمایش مرکزی ساختمان مد نظر قرار گرفته شود.

از نظر جنس
جنس حوله خشک کن ها نیز می تواند نوع دیگری از طبقه بندی را برایشان رقم بزند. که  عبارت است از:

[caption id="attachment_1219" align="alignnone" width="263"]حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور 12 لول 33 حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور 12 لول 33[/caption]

استیل steel (فولادی)
شیشه ای
و آلومینیومی
حوله خشک کن انتخاب سیستم بر اساس جنس آن تقریبا تابع شرایط فیزیکی و  قیمت حوله خشک کن ایران رادیاتور  دکوراسیون حمام و محیط مورد استفاده است. در صورت تمایل به خرید حوله خشک کن های رنگی و شفاف می توانید انواع شیشه ای را انتخاب نمایید. در حالی که استفاده از حوله خشک کن های فولادی هم  می تواند در عین سادگی و سازگار بودن با اغلب دکوراسیون ها،  نسبت به سایر انواع اندکی سنگین باشد.

روش استفاده از حوله خشک کن ها

استفاده  از حوله خشک کن ها منحصر به حمام نیست  و قیمت حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور  می توان گفت همه کاره اند! می توانید از این دستگاه ها در آشپزخانه، ورودی ساختمان، انباری ها، زیر زمین نیز بهره ببرید
این سیستم ها بسته به مکانیسم عملکرد و نوع سیستم گرمایشی مرکزی، می توانند دارای ابعاد، اشکال و جنس های مختلفی باشند که دست کاربر را برای تغییر و بهبود دکوراسیون ساختمان باز می گذارد.
علاوه بر خشک کردن حوله، لباس ها و منسوجات، با کنترل مرتب و دقیق رطوبت و درجه حرارت، از ایجاد کپک و قارچ ناشی از رطوبت در حمام و آشپزخانه و … جلوگیری می نماید.
می توانید با نصب این وسیله به جای رادیاتور در اتاق های کوچک، در مصرف انرژی و هزینه های مربوط به آن صرفه جویی نمایید.
علاوه بر طبقه بندی های مذکور، حوله خشک کن ها در انواع ایستاده ،قیمت حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور  دیواری یا نصب شده به کف  نیز طراحی و ساخته می شوند. البته مدل های هیدرونیکی به دلیل اتصال به لوله کشی قابلیت حالت ایستاده را ندارند و حتماً باید به کف یا دیوار نصب شده باش
سیستم های به ویژه براق و دیواری می توانند به عنوان یک اکسسوری تزئینی نیز برای حمام در نظر گرفته شوند.

نکات مهم در انتخاب و خرید حوله خشک کن
در صورتی که نسبت به خرید و استفاده از این سیستم های کارآمد در منزل خود مشتاق هستید، لازم است مواردی را مورد توجه قرار دهید.

 

 محل نصب حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور

 حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور 44

در ساختمان های مدرنی که دارای عایق بندی کامل هستند محل نصب جز از لحاظ دکوراسیون و زیبایی، نکته قابل توجه دیگری ندارد. اما در ساخاتمان های سنتی لازم است حوله خشک کن را به سردترین دیوار حمام نصب نمایید. این اتفاق می تواند راندمان سیستم و میزان بهره وری آن را ارتقا بخشد.

استفاده از المنت های گرمایشی  یا گرمایش مرکزی
اولین نکته، در نظر گرفتن نوع گرمایش دستگاه مورد استفاده است. محدودیتی که در استفاده از حوله خشک کن های مرکزی وجود دارد، عدم قابلیت استفاده از آن ها در فصول گرم سال است. در این فصول، لازم است سیستم گرمایشی ساختمان برای فعالیت دستگاه روشن گردد. البته این محدودیت با ارائه حوله خشک کن های دوگانه   از بین رفته است. این سیستم ها قادرند در فصول سرد سال با گرمایش مرکزی، و در تابستان با استفاده از المنت های الکتریکی کار نمایند. Price of Iran radiator steel towel dryer

اندازه  و ظرفیت گرمایش حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور

 

کافی است قبل از خرید دستگاه، میزان خروجی گرمای مورد نیازتان را برآورد کرده و آن را با ظرفیت و خروجی حوله خشک کن مربوطه بر اساس  تطبیق دهید. به صورت استاندارد، ظرفیت نرمال به ازای هر متر مربع از فضای کف حمام یا اتاق معادل  در نظر گرفته می شود  قیمت حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور  .

 

یک رادیاتور و یا ریل حوله گرم یک ویژگی است که برای گرم کردن حوله‌ها پیش از استفاده از آن‌ها طراحی شده‌است. قیمت حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور 12 لول   در سال‌های بسیار، هتل‌های اروپایی از آن‌ها به عنوان  استفاده کرده‌اند. حوله گرم یک بخاری حمام است که برای خشک کردن و گرم کردن حوله و محیط مناسب است. دو نسخه وجود دارد: آن‌هایی که مانند رادیاتور با آب داغ می‌شوند و از دیگ مرکزی حرارت داده می‌شوند و الکتریکی که در آن یک مقاومت الکتریکی گرم می‌شود و یا نفت موجود در واحد را گرم می‌کند.

محتویات
۱ ترکیب و عملکرد
۲ مزایا و معایب
۲.۱ مزایا
۲.۲ معایب
نکته ۳
همچنین مراجعه کنید به

 

را می توان از فلزات مختلفی چون فولاد، فولاد ضدزنگ و یا آلومینیوم ساخته کرد. حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور  در برخی از انواع، برنج یا مس به کار می‌رود. روکش می‌تواند در روکش کروم، فولاد واکس خورده، و یا لاک الکل باشد.

را می توان به طور الکتریکی (کارتریج یا کابل حرارت)، یا با گردش آب داغ (متصل به گرمایش مرکزی)گرم کرد. اغلب، ترکیبی از این روش‌ها استفاده می‌شود. در این موارد، خشک‌کن با آب داغ در زمستان و با برق در تابستان گرم می‌شود. خشک‌کن یک حوله، با خروجی بالا، می‌تواند به عنوان یک رادیاتور در حمام کوچک عمل کند.

در انواع مختلف ظاهر می‌شوند، از جمله: انواع نردبان، انواع ، و غیره.

مزایا و معایب
مزایا
پرونده:
برای نرده داغ حوله

 

خرید حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور
اولین فایده این رادیاتور، ارزش زیبایی‌شناسی است که می‌تواند به غنی‌سازی اتاق‌ها با کمی سبک کمک کند. مزیت دیگر این است که امکان خشک کردن حوله‌ها به سرعت بیشتر است، زیرا آن‌ها در تماس مستقیم با بدن radiant قرار می‌گیرند. خرید حوله خشک کن  فولادی  حوله گرم از آب کمتری نسبت به یک رادیاتور plate و یا یک رادیاتور آهن استفاده می‌کند،  خرید حوله خشک کن  فولادی  به همین دلیل کمی بیشتر اکولوژیکی و اقتصادی‌تر در نظر مصرف در نظر گرفته می‌شود.

اشکال آن بسیار متفاوت از یکدیگر هستند و این به ما این امکان را می‌دهد که رادیاتور را ساختار بندی کنیم  حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور   و آن را به خوبی با اتاق‌ها تطبیق دهیم. گرم‌کن دارای اندازه‌های مختلف، از کوچک‌ترین (حتی ۲۷ در * ۲۰ سانتی متر تا ۵۰ سانتیمتر)به اندازه‌های بزرگ‌تر است که حتی می‌تواند به ۷۹ در (۲ متر)برسد.

 

[audio mp3="https://iranradyator.ir/wp-content/uploads/2021/06/Iran-Radiator-Towel-Dryer.mp3"][/audio]

معایب
عیب اول مستقیما به یکی از مزیت‌های آن،  حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور  حوله خشک کن  فولادی یعنی امکان  مربوط می‌شود. مشکل این است که پوشش بخشی از لوله‌ها و بدنه تابشی، انرژی، مصرف و زمان مورد نیاز برای وارد کردن اتاق به دما بزرگ‌تر از "موانع" است. از این نیاز است حوله خشک کن فولادی ایران رادیاتور  که لوازم جانبی رادیاتور و چوب‌لباسی در این حالت خاص ایجاد شده‌اند تا مزایا را با حذف برخی از معایب حفظ کنند. یک نقص دیگر، قدرت گرمایشی ضعیف است که با موقعیت لوله که به حس همرفت معکوس است مرتبط است. بنابراین برای گرم کردن اتاق‌های بزرگ‌تر، بعد بزرگ‌تر می‌شود، و ارزش زیبایی‌شناسی را از دست می‌دهد.

یادداشت
فرآیند گرمایش
همچنین نگاه کنید
گرمایش (گرمایش)
رفلکتور
شیر رادیاتور

 

لوازم حمام
بهداشت بدنی
گرم‌تر و گرم‌تر شد.
شستن دست‌ها
خشک‌کن خودکار صابون
بهداشت شفاهی
ضد عفونی‌کننده

 

اینم فایل pdf همین مقاله

۰ نظر
قیمت پمپ ویلو

قیمت پمپ ویلو

قیمت پمپ ویلو

حدود ۸۰۰۰ کارگر در سراسر جهان در تلاشند تا پاسخ درست  قیمت پمپ ویلو به سوالات آینده را توسعه دهند. این باعث ایجاد محصولات، سیستم‌ها و خدماتی می‌شود که هر روز زندگی مشتریان ما را ساده‌تر می‌کنند.

گروه Wilo توسط هیات اجرایی of SE مدیریت   قیمت پمپ ویلو  و هدایت می‌شود که متشکل از چهار عضو از ۱ ژانویه ۲۰۲۰ است.
چگونه گروه اجرایی گروه WILO را منحل کرد؟
برای مدیریت گروه Wilo،  قیمت پمپ ویلو  هییت اجرایی به طور خاص بر توسعه فروش خالص و سودآوری تمرکز دارد. درآمد درآمدها مبتنی بر سود عملیاتی، EBIT (درآمد قبل از سود و مالیات)و حاشیه EBIT است. مدیریت در هر دو سطح گروه و در سطوح سه بعد سازمانی و مدیریتی (مناطق، بخش‌های بازار، بخش‌های محصول / بخش‌ها)به طور مداوم براساس این شاخص‌های مدیریت مرکزی است.
جنبه‌های غیر مالی نیز نقش مهمی  قیمت پمپ ویلو در توسعه موفق کارآفرینی گروه Wilo ایفا می‌کنند. به همین دلیل اهمیت اساسی برای مدیریت استراتژیک و عملیاتی گروه Wilo، هرچند به میزان کم‌تر از پارامترهای کنترل مالی توصیف شده‌است.
اعضای ما در برنامه اجرایی WILO
۰ نظر
تاریخ  ویلو

تاریخ ویلو

تاریخ  ویلو 

بنیاد FOUNDATION
بنیاد Wilo توسط کارآفرین و philanthropist Dr. تاسیس شد. اچ. پ. Jochen Oplander و فرزندانش در ۱۴ ژانویه ۲۰۱۱. تا ابتدای سال ۲۰۱۶، نام "کاسپار Ludwig Stiftung" بعد از بنیانگذار این شرکت که تاریخ of در سال ۱۸۷۲ شروع شد، نام گرفت. در سال ۲۰۱۶ این بنیاد به بنیاد Wilo تغییر نام داد - با هدف داشتن مشارکت اجتماعی بنیاد شده در نام

"ADOPTING" یک رویکرد به جلو است، به معنی مسئولیت برای یک خوب مشترک است، چون تجارت و جامعه اکنون در یک نقطه یک‌سان هستند.
دکتر -. ای. اچ. Jochen Oplander   تاریخ  ویلو 

خانواده FOUNDATION برای CONTINUITY
انگیزه ایجاد این بنیاد تضمین این مساله بود که گروه Wilo یک شرکت مستقل باقی می‌ماند و از مسیولیت اجتماعی خود آگاه است. بنیاد خانواده ۹۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارد و بدین ترتیب تداوم و استقلال گروه Wilo را تضمین می‌کند. در نسل چهارم خانواده Oplander، شرکت Wilo به بنیاد خانواده منتقل شد. در سال ۲۰۱۹، اولیور هرمس، رئیس و مدیر عامل گروه Wilo به عنوان جانشین رئیس هیات‌مدیره انتخاب شد و همچنین رئیس هیات امنای بنیاد Wilo شد.

" همه کاری که می‌توانم برای ادامه تاریخ  ویلو   داستان موفقیت شرکت می‌کنم که تقریبا ۱۵۰ سال پیش آغاز شد و در نهایت در نهایت، همیشه خانواده THE را در اولویت قرار خواهد داد."
اولیور هرمس

نامزدی اجتماعی
علاوه بر این، این بنیاد مسئولیت اجتماعی را بر عهده می‌گیرد و حمایت مالی از ابتکارات و پروژه‌های در حوزه‌های علوم، آموزش و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ورزش را تامین می‌کند. با توجه به حوزه‌های فعالیت این کشور، این بنیاد بر مسائل کلیدی آینده تمرکز دارد: خرید پمپ ویلو  اقدام آب و هوایی، فن‌آوری &، فن‌آوری ارتقا استعداد (کارآفرینی). این بنیاد براساس روابط نزدیک خود با مردم در دورتموند و منطقه اطراف و در سایت‌های خود در سراسر جهان ساخته شده‌است.

اعضای اجرایی بنیاد -
هیات اجرایی بنیاد اعضای هیات امنای و هیات اجرایی هستند. اولیور هرمس، رئیس و مدیر اجرایی گروه Wilo، رئیس هیات امنای هییت مدیره است. هیات پنج‌نفره این هیات متشکل از اعضای خانواده موسس و متخصصان خارجی است. هیات اجرایی از خانم evi Hoch (تعامل اجتماعی)و آقای ولفگانگ Mertineit (اداره امور مالی)تشکیل شده‌است.

۰ نظر
wilo pump price

wilo pump price

۱۸۷۲ بنیاد شرکت "Messingwarenfabrik لویی Oplander Maschinenbau"
اختراع اولین شتاب‌ده در جهان
۱۹۶۵ Wilo بین‌المللی: بنیاد شرکت‌های تابعه خود
سال ۱۹۸۴، تصاحب کارخانه پمپ فرانسوی Pompes Salmson
۱۹۸۸ راه‌اندازی Wilo "ستاره - E"، اولین پمپ چرخان به صورت الکترونیکی منظم جهان
۱۹۹۴ - کارخانه تولید جدید، Wilo پمپ با مسئولیت محدود. در کره باز شد
۲۰۰۱ - تولید الکترونیک خانگی، دورتموند
سال ۲۰۰۳، خرید of EMU GmbH و EMU Anlagenbau GmbH
کسب محصول سال ۲۰۰۵ Mather پلات با مسئولیت محدود. هند
۲۰۰۶ اکتساب پمپ Circulating با مسئولیت محدود. لین، لین، نورفولک و انگلیس
تغییر از WILO AG به WILO SE (Societas Europaea)
بنیاد of لودویگ Oplander ۲۰۱۱
تشکیل سال ۲۰۱۴ of Salmson فرانسه در حال ادغام Wilo فرانسه و Pompes Salmson
سال ۲۰۱۶ تملک شرکت Gesellschaft Gesellschaft Verfahren der mbH شرکت & Abwassertechnik
افتتاح کارخانه جدید تولید در مسکو، روسیه
سال ۲۰۱۷ - اکتساب پمپ ویل، پمپ اسکاتلندی، شرکت ماشین کاراک به وسیله Wilo آمریکا.
- افتتاح دفاتر مرکزی منطقه MENA و کارخانه تولید در دبی، امارات‌متحده‌عربی عربی
۲۰۱۹ - گرفتن پمپ آمریکایی - مارش توسط ایالات‌متحده آمریکا
تصرف زمین برای مقره‌ای جدید ۲۴۴،۰۰۰ و تاسیسات تولید برای Wilo آمریکا در سال ۲۰۱۹ آغاز شد
سال ۲۰۲۱ افتتاح Wilopark، مرکز جدید of SE در دورتموند، در سراسر منطقه ۲۰۰،۰۰۰ m² گسترش یافت.
سایت اصلی تولید
WILO SE، دورتموند / آلمان
WILO SE، Oschersleben / آلمان
WILO SE، دربار / آلمان
ام اس ام Anlagenbau GmbH، راث / آلمان
WILO فرانسه SAS، Laval / فرانسه
WILO Intec S.A.S.، Aubigny / فرانسه
WILO آمریکا LLC، Thomasville / آمریکا
WILO rus. ا. ا. مسکو / روسیه
WILO چین با مسئولیت محدود. پکن / چین
WILO elec چین با مسئولیت محدود. ، / چین
پمپ WILO با مسئولیت محدود. بوسان، کره‌جنوبی
WILO Mather و پلات های پلات با مسئولیت محدود. پون ۵ / هند
WILO Mather و پلات های پلات با مسئولیت محدود. ، / هند
WILO Pompa Sistemleri، استانبول / ترکیه
پل WILO، SRL، بری / ایتالیا
خاور میانه، دوبی / امارات‌متحده‌عربی عربیقیمت پمپ ویلو ایران رادیاتور

۰ نظر
Wilo

Wilo


قیمت پمپ ویلو ایران رادیاتور

Wilo یک تولیدکننده پمپ، mixers شناور و سیستم‌های کنترل هوشمند مربوطه است. پورتفولیوی محصول شامل محدوده کاملی از پمپ‌های سانتریفیوژ است که از circulator کوچک، درخط، چند مرحله‌ای، درون شناور، حالت انشعاب، توربین عمودی به ایستگاه‌های Pumping بسته‌بندی می‌شوند. توسعه محصول و تولید محصولات Wilo عمدتا در آلمان و فرانسه است. [ ۴ ]
Salmson
؟ Salmson یک تولیدکننده پمپ و سیستم‌های پمپ برای کاربردهای خانگی و شهری در فرانسه است. این شرکت در سال ۱۸۹۰ تاسیس شد و از سال ۱۹۸۴ تحت گروه Wilo قرار گرفت. این شرکت از ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۸ تصمیم گرفته‌است که Salmson را منحل کرده و روی Wilo به عنوان تنها برند خود تمرکز کند. در نتیجه، محصولات Salmson جایگزین محصولات Wilo شده و برند Salmson در طول زمان به طور کامل ناپدید خواهد شد. [ ۶ ]
ماتر و پلات
ماتر و پلات که عملیات در هند را در سال ۱۹۱۳ آغاز کردند، یک تولیدکننده تخصصی با ظرفیت زیاد پمپ‌های سانتریفیوژ مانند توربین عمودی، توربین عمودی، Non - و Axial Split برای مصارف آب و فاضلاب هستند. ماتر و پلات با مسئولیت محدود. بخشی از WILO SE در سال ۲۰۰۵ شد. شرکت تابعه که به عنوان Wilo Mather و پلات Pvt. نام گذاری شد، از سال ۲۰۲۰ به Wilo هند شناخته می‌شود.
GVA
GVA یک تولیدکننده تخصصی از سیستم‌های هوادهی و agitators برای تصفیه فاضلاب زیستی مستقر در آلمان است. WILO SE در ژانویه ۲۰۱۶ GVA را کسب کرد و از آن زمان به بعد نام تجاری به نام Wilo GVA تغییر نام داده شد. [ ۸ ]
Marsh آمریکایی
پمپ American - Marsh یکی از تولید کنندگان پمپ‌های جابجایی مثبت، موتورهای الکتریکی، اتصالات مکانیکی و اتصالات حفاظت از حریق، کوپلینگ و تجهیزات پمپاژ است. مقر آن در Collierville، تنسی، آمریکا - Marsh بیش از ۱۴۰ سال قدمت دارد و یکی از قدیمی‌ترین سازندگان پمپ در جهان استقیمت  wilo ایران رادیاتور  WILO SE، پمپ آمریکایی - Marsh LLC را به دست آورد. در سال ۲۰۱۹. این تولید به مقر جدید Wilo آمریکا انتقال داده خواهد شد و عملیات of آمریکا، پمپ ویل، پمپ Scott و پمپ آمریکایی - Marsh را به یک محل تولید تبدیل خواهد کرد. [ ۹ ]
ویل
پمپ ویل، که در Cedarburg، WI واقع شده‌است، در تولید پمپ آب پسماند و پمپ‌های سانتریفوژ - مکش با یک سری از پمپ‌های فولاد ضد زنگ پر از فولاد برای کاربردهای شیمیایی تخصص دارد. پمپ ویل توسط Wilo SE در سال ۲۰۱۷ بدست آمد.
Scott
Scott، یک تولیدکننده ۵۰ ساله از پمپ‌های سانتریفوژ با تمرکز بر روی Suction های تک مرحله‌ای از ۳ / ۴ "تا ۱۲" با ۱ / ۳ از طریق ۱۲۵ موتور HP است. Scott با توجه به بازار پمپ مکش - مکش اصلی برای پلاستیک، صنایع کشاورزی و صنایع شیمیایی تمرکز می‌کند. Scott همچنین دارای یک شعبه شعبه در فورت لادردیل فلوریدا است که پمپ‌های دریایی مخصوص مخصوص به صنعت کشتی‌سازی را تولید می‌کند. پمپ اسکاتلندی در سال ۲۰۱۷ توسط Wilo آمریکا به دست آمد.
۰ نظر